Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Vehhabilerden Hac'ı Ranta çevirdi
Kabe Ranta dönüştürülürken kullanılan motifler Müslümanlar üzerinde Hıristiyanlık algısı oluşturabilecek motiflerden seçilmesi gözlerden kaçmıyor, Vehhabilir Dün Müslümanlığın bu merkezi üzerindeki keyfi uygulamaları daha ne zamana kadar devam edecek?
Cami duvarlarında, halılarımızda, Seccadelerimizde, Namaz takkelerimizde Haç ve Mason mabedi simgeleri, Siyonistlerin çift üçgen yıldızları sıklıkla görülüyor, Müslümanların dikkatinden hep kaçıyor, uyaranlar olursa inkar edilerek hayalcilikle suçlanıyordu.
 
Şimdi bu hastalık, duyarsızlık kıblemiz kabenin manevi ruhunu temsil eden doğallığı, tarihi kimliği yok edilerek, Turistik tesis haline getirildi, Bütün dünyada korunan tarihi yapılar burada yok edildi, Edilmeye devam ediyor.
Bu zihniyet yarın Medinedeki camileri Türbeleride yok edecektir, Yapılan modernizasyonla zaten yok etmiş sayılır
 
 
YOĞUN ELEŞTİRİ HABERLERİ SONRASI YANLIŞTAN DÖNÜLDÜ HAÇ MOTİFİ KALDIRILDI, YERİNE ALLAH LAFZI KONULDU (İlgili haber için tıklayınız)
 
Suudinin Vehhabi sapık anlayışı Kabemizi esir almış durumda.
Osmanlının nadide eserleri bir bir yok edildi, Türkiyeden ses çıkaran yok, Suudinin yeşil dolarlarına teslim olduk demekki, Daha nelere teslim olduk anlamak için bakmak yetmez görmek lazım.
1436 yıllık İslamın kıblesi, Farz olan Kutsal Hac İbadeti özünden uzaklaştırıldı, bir sirk gezisi haline getirildi.
Cemmat olmak bir araya gelmek olarak kabul edildi, Cem olmanın ne olduğunu 130.000 kişilik Diyanetin Namaz memurları bile bilemez oldu.
Allaha havale etmekten başka elimizden ne gelir dersiniz.
 
 
Etiketler :
1436 - yillik - islamin - kiblesi - farz - olan - kutsal - hac - ibadeti - ozunden - uzaklastirildi - bir - sirk - gezisi - haline - getirildi - cemmat - olmak - bir - araya - gelmek - olarak - kabul - edildi - cem - olmanin - ne - oldugunu - 130 - 000 - kisilik - diyanetin - namaz - memurlari - bile - bilemez - oldu - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 1 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
04-01-2015 07:37
Yorumlar
Süleyman tarafıdan 22-01-2015 13:14:40 Tarihinde yazıldı
Soru
Esselamü aleykum, Bir sorum olacak müsadenizle, Kabe duvarına Haç motifi olarak biraz araştırma yaptım, Fakat sizin sayfanızdakiler hariç başka bir yerde böyle bir haber bulamadım; haberinizin doğruluğunu varsayıyorum, bu resim daha önceden çekilmiş bir resim midir? Güncel halini paylaşır mısınız? Bu resmi kendiniz mi çektiniz, olaya bizzat şahit oldunuz mu? Bu sorularımı lütfen tenkit cümleleri olarak algılamayın, tamamen öğrenme amaçlı soruyorum. Allah'a emanet olun, Selam ve Dua ile...
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®