Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzonspor Eski-Yeni yönetimleri İftarda buluştu
İ.E. Hacıosmanoğlu ve Muharrem Usta Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular derneği tarafından Merter Beyzade Restoranda verilen iftar programına katıldı.
Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular derneği başkanı İsmail Turgut Öksüz;
Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği olarak organize ettiğimiz bu iftar buluşmasının hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ederim.
 
Öksüz konuşmasında bu mübarek günlerde Trabzonspor camiası olarak birlik ve dayanışma içinde olmamızı, Bu iftar buluşmasının buna vesile olmasını dilerim dedi. 
 
 
Onursal Başkan Ali Uzunay, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular derneğinin geçmişinden itibarenTrabzonspor adına önemli hizmetler yaptığını, Yapmaya devam ettiğini, kendilerininde bu amaçla üzerine düşeni her zaman yapmaya çalıştığını beyan edip, katılımcılara teşekkür etti.
 
İftar yemeğine Trabzonsporun eski ve yeni yönetiminden çok kişi katıldı, Trabzon sivil toplum kuruluşları, işveren temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.
 
 
İ.E. Hacıosmanoğlu yaptığı konuşmada Karşı masada oturan Başkan Muharrem Usta’ya nazire olarak şunları söyledi.
Biz başarılı olamadık, Şimdiki aklım olsaydı yaptıklarımın yarısını asla yapmazdım.  Ben yönetimde kaldığım sürece hem içerideki hem de dışardakilerle  mücadele ettim. 
 
 
 
Bunlarla mücadelem devam etseydi ben ve akrabam büyük zarar görecekti onun için başkanlığa devam etmek istemedim. 
Başkanlığı aldığım dönemki şartlara göre verdiğim dönem çok güçlüydük, İsteseydim vermezdim.
Bizleri Bir şeylere zorladılar ama her zaman dik durmaya gayret gösterdik yönetim olarak. Evet başarısız olduğumuzu biliyorum  ama bayrağı devrettikten sonra bizim arkamızdan atıp tutan  şuanki mevcut yönetim kadrosundaki bazıları bilsinler ki bizi  muhalefet yapmaya zorlamasınlar.
 
Biz şimdiye dek konuşmadık konuşmakta istemiyoruz  herkes başarılı olmak ister ama biz olamadık,  
Şimdi bayanlar alınmasın yine mahkemeye verebilirler, Ama  kadın gibi  arkamızdan dedikodu yapmayın, işinizi yapın, konuşmaya başlarsak sizde başarılı olamazsınız, bu işten hem siz hem Trabzonspor  zarar görür.
 
 
Sayın başkan Muharrem Bey yönetimindeki arkadaşlarını kontrol etsin, Arkamızdan  kadınlar gibi dedikodu yapılmamasını sağlasın. 
Bizde başarılı olmanızı bekliyoruz. Bizimde önemli büyük gücümüz var belki size bir katkımız  desteğimiz olacak, ne diye bizi muhalefet yapmaya zorluyorsunuz diyerek sitemlerini dile getiren HACIOSMANOĞLU sözlerini şöyle tamamladı .
 
’Bizim için  asılsız suçlama ile suçlayanlara ve sayın Muharrem Usta’ya hitaben  diyorum ki bütün harcamalar  yazılı kulübün gelir giderleri muhasebede 
 
kayıtlıdır. Bizden hesap sormayan namerttir. Biz muhalefet yapmak istemiyoruz yeter ki siz başarılı olun camia kalkınsın bizde destek olalım’ diyerek, 
 
Dedikodularda konu edilen harcamalar hakkında bilgiler verdi.
 
Uçak kiralamak konusunda 430 milyon dolar harcandı iddialarının tamamen asılsız olduğunu, Kiralanan uçakları kendi ve çevresindeki yakınlarının desteği ile 
 
sağladıklarını beyan ederken, Sanırım rakamı yanlış okumuşlar, O 430 bin TL olabilir. Dedi.
 
 
 
 
İE. Hacıosmanoğlu’ndan sonra Başkan Muharrem Usta söz almak için kürsüye geldi. Konuşmasına başlarken zor bir dönemden geçtiklerini, Güçlü olmak zorunda olduklarını, Bu nedenle birlik ve dayanışmaya önem verdiğini, kendisinin ileriye dönük çalıştığını, Geçmiş ile uğraşmayacağını beyan ederken, Yönetimindeki kişilerinde kendisi gibi davranmasını istedi.
 
 
M. Usta; “Bizim öncelikle transferde gündemimiz satışlar. Çünkü takım çok kalabalık. 
Yine UEFA ile yaptığımız görüşmede belli bir bütçenin içerisine sığmamız bekleniyor. 
O nedenle önceliği satışlara verdik. Bir taraftan da transfer görüşmeleri yapılıyor. 
Fakat Avrupa Şampiyonası olduğu için doğal olarak hem Türkiye’de, hem de Avrupa’da transferler ağırlıklı olarak şampiyonadan sonraki dönemde hareketli 
 
olacak. 
Ama biz de yoğun bir şekilde çalışıyoruz. 
Her ikisinde de inşallah iyi bir sonuç elde edeceğiz.”
-------------------
Admin: Biz İftar programındaki KYTD başkanı İsmail Turgut Öksüz, Onursal başkan Ali Uzunay’ın, TS eski başkanı İE. Hacısüleymanoğlu’nun yaptığı 
konuşmaları çektik, Video kayıtlarındaki elde olmayan tahribat nedeniyle yayınlayamadık.
Aşağıda kurtarabildiğimiz M. Usta konuşma videosunu ve sosyal medyadan aldığımız İE Hacıosmanoğlu konuşmasını yayınlıyoruz
Etiketler :
i - e - - haciosmanoglu - ve - muharrem - usta - kuzeyyildizi - trabzonsporlular - dernegi - tarafindan - merter - beyzade - restoranda - verilen - iftar - programina - katildi - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
23-06-2016 05:47
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®