Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Yeni parti ve Davut Çakıroğlu
MHP'den istifa eden Ortahisar belediyesinin en aktif meclis üyesi Davut çakıroğlu, Kendisi hakkında ilgisiz yorum ve yönlendirme yapan yerel basın temsilcilerini böyle uyardı...

Son günlerde ülke siyasetinde hareketlilik yaratan 'yeni parti' ile ilgili Trabzon kamuoyu da hareketli...
Bu hareketliliği takip eden ve yeni birşeyler sunma ya da yakalama adına basın camiası da tabiri caizse "tatlı bir telaş yaşıyor"..


Bu anlamda dikkat etmeleri gereken birçok noktayı atlayabiliyorlar ve malesef yanlış haber, yorum ve anlaşılmalara sebep olabiliyorlar..
Yerel basına yansıyan ve ismimizin geçtiği bir haberle ilgili düzeltme ve doğru bilgilendirme yapmamız hasıl oldu..
Adı geçen habere konu olay; bakanımız dava büyüğümüz Koray Aydın Bey'in kayınbiraderinin cenazesine katılmak için gittiğimiz ANKARA dönüşü havaalanında beklerken, cenazeye iştirak için alanda bulunan bir arkadaşımızın sosyal alemde paylaştığı resmin yanlış bir şekilde haber yapılmasından ibarettir...Takdir edersiniz ki böyle bir cenazeye giderken çok fazla uçuş seçeneğiniz yok ve birçok isimle aynı ortamda, alanda ve resim karesinde yer almanız kaçınılmazdır..


Mhp'den istifa ettikten sonra, bizi yakından takip eden arkadaşlarımız ve basın, siyasi bir söylemimize veya açıklamamıza şahit olmamıştır ve bilirler ki bu anlamda bir ziyaret, görüşme veya katılma talebinin tarafı olsam bunu açık yüreklilikle hem siyasette kader birliğimiz olan dostlarımızla, hem milletimizle hem de basınin güzide emektarlarıyla paylaşmaktan kaçınmayız...
Bu vesile ile şunu da belirtmek isterim ki; yeni oluşumla ilgili Mhp eksenli bir oluşum sunumu ve bu anlamda basının bu piar çalışmasına alet oluyor olması dikkatimizden kaçmıyor..
Resim kareleriyle biryerlerde olma ihtiyacı hissetmeyeceğimizi de herkes bilmelidir..İlkelerimize uyacak ve ülkeyi mevcut durumundan çıkartacak "bütün kesimlere hitap eden ve herkesimi kucaklayan" bir oluşumun zaruretinden ve bu oluşum içinde katkımız olacağına inandığımız her kademede olmaktan da kaçınmayacağımızı daha önce de defaatle kamuoyuyla paylaştık..


"Meral Akşener'in toplantısına katılıp İstanbul Havaalanı'ndan "bekle bizi trabzon" paylaşımı yaptılar" şeklinde basına yansıyan haber, yukarıda açıkladığımız gibi, bir arkadaşımızın ANKARA'dan cenaze dönüşü sosyal alemdeki paylaşımı sonucu basının olayı farklı yorumlamasından ibarettir..
Kaldiki bulunduğumuz resimde diğer meclis üyesi arkadaşım İsmail İnan da vardı. Bulunduğumuz ortamda ise resme yansımayan Trabzon ve ülke siyasetinin birçok ismi daha mevcuttu..
Bundan sonrası içinde bu tarz haberleri yapacak arkadaşlarımızın, hem kendi işlerinin gereği hem de ismimizin kullanılmış olmasından ötürü teyit etme ihtiyacı duyarak haber yapmalarını özellikle rica ediyorum..

Etiketler :
mhptrabzondavut - oakugrougluyeniakcgenerhareketi -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
30-09-2017 11:17
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®