Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzonspor İçin Bir Oy vermek İstiyorsan
İSTANBUL 1. BÖLGE BAĞIMSIZ ADAYI METİN KAYA'TRABZONLULARIN KAFASI BOZUK OLABİLİR AMA KANI ASLA BOZUK OLMAZ
Trabzonspor için İstanbul 1. Bölge’den Bağımsız Milletvekili Adayı olan Metin Kaya, Pendik Marina’da düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek Başkanları ve basın mensupları ile bir araya geldi. 
 
Hayratlı Kaya, Trabzonspor için bağımsız aday
 
İstanbul 1.bölgeden Bağımsız Milletvekili adayı olan Hayratlı hemşerimiz Metin Kaya; “Biz Trabzonluyuz. Gerçek anlamda Trabzonspor’umuzun haklarını savunmak için aday oldum” dedi.
 
Trabzonspor’un haklarını korumak için İstanbul 1. Bölge’den Bağımsız Milletvekili olarak yola çıkan Metin Kaya, seçime kısa bir zaman kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor.  
Trabzonspor sevdası için giydiği Bordo-Mavili formasıyla kapı kapı dolaşıp oy isteyen Kaya, adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Trabzonspor taraftarlarının meclisteki sesi olmayı hedefleyen Milletvekili adayı Kaya, Trabzonlu Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek Başkanları ve basın mensupları ile İstanbul’da kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi.
 
Basın toplantısında neden aday olduğunu bir kez daha açıklayan Metin Kaya, katılımcılardan desteklerini istedi. 
 
 
DİĞER ADAYLAR GİBİ OLMAYACAĞIZ!
“Oylarınızı kendimiz için değil Trabzonspor için istiyoruz” diyen Milletvekili adayı Metin Kaya, “ Sürmene’deki olaydan sonra ligler tatil edildi. Hâlbuki Geçmişte çok daha vahim olaylar söz konusu olmuştu ama ligler tatil edilmemişti. Meclis’te 105 tane Trabzon kökenli vekil var ve ne yazık ki hiçbiri bu olaylar hakkında tek bir açıklama yapmadı. Amacımız Meclis’e girip Trabzonspor’un haklarını korumak ve kollamaktır” dedi.
 
 
TERÖRİST KADAR DEĞERİMİZ YOK! 
Konuşmasında Trabzonspor’a yapılan haksızlıkların yeni bir olay olmadığını ifade eden Kaya, “Milletvekilleri Bordo-Mavi atkılarla meydanlara iniyorlar, seçilip Ankara’ya gidince telefonlarımıza çıkmıyorlar. Yıllardır Trabzonspor sevdamız uğruna deplasmanlara gidiyoruz. Oralarda gördüğümüz muamele bu ülkede teröristlere bile gösterilmiyor. Seçildiğimiz takdirde bütün bunların takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.
 
 
KİMLER YOKTU Kİ!
“Tam Bağımsız Siyasi, Tam Bağımlı Trabzonspor Adayı” sloganıyla yola çıkan Metin Kaya’nın basın toplantısına Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağaoğlu, Trabzonspor eski yöneticisi ve Kızılay eski Başkanı Tekin Küçükali, Trabzonspor eski yöneticisi Karadeniz Konfederasyonu (KARKON) Başkanı Tahsin Usta, Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili Hüseyin Ayaz, İstanbul Trabzonsporlular Platformu ve Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Dernek Başkanı İsmail Turgut Öksüz, Sultanbeyli Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Aksoy, 1461 Trabzonsporlular Dernek Başkanı İbrahim Tüfekçi, Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, İstanbul Trabzonlular Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Hayri Ayvaz, Trabzon Çaykaralılar Derneği Başkanı Adem Yıldız, Karadenizli sanatçı Zeynep Birinci, Fotomaç Gazetesi Spor Yazarı Olcay Çakır ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
 
METİN KAYA KİMDİR?
1975 yılında Of’ta doğan Metin Kaya İlk, Orta ve Lise öğrenimini Of’ta tamamladıktan sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a göç ederek Pendik’te yaşamaya başladı. İnşaat ve Gıda sektöründe ticari faaliyetlerini sürdüren Kaya, Trabzonspor sevdasından dolayı Pendik TS Clup mağazasını işletmeye açtı. Ticari faaliyetlerini sürdüren Kaya, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25.dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde İstanbul 1.Bölgeden Bağımsız Milletvekili adayı oldu.
 
Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu
Etiketler :
trabzonspor - milletvekili - adayi - metin - kaya - trabzonspor - adayi -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 1 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
01-05-2015 06:13
Yorumlar
KUZEYYILDIZI TS tarafıdan 01-05-2015 14:38:59 Tarihinde yazıldı
DERNEK BAŞKANIMIZ İSMAİL TURGUT ÖKSÜZ DE ORADAYDI
Trabzonspor için İstanbul 1. Bölge’den Bağımsız Milletvekili Adayı olan Metin Kaya, Pendik Marina’da düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında, Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek Başkanları ve basın mensupları ile bir araya geldi. Trabzonsporlu Metin Kaya İstanbul 1. Bölge’den bağımsız Milletvekili adayı oldu.Kaya yaptığı basın açıklamasını 'Kefenlerinizi değil, formalarınızı giyin sandığa gelin' diyerek bitirdi. Trabzonspor’un haklarını korumak için İstanbul 1. Bölge’den Bağımsız Milletvekili olarak yola çıkan Metin Kaya, seçime kısa bir zaman kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Trabzonspor taraftarlarının meclisteki sesi olmayı hedefleyen Milletvekili adayı Kaya, bugün Trabzonlu Sivil Toplum Kuruluşları, Dernek Başkanları ve basın mensupları ile İstanbul’da bir araya gelerek kahvaltılı basın tolantısı düzenledi. Basın toplantısında neden aday olduğunu bir kez daha açıklayan Metin Kaya, katılımcılardan desteklerini istedi. Oylarınızı kendimiz için değil Trabzonspor için istiyoruz diyen Milletvekili adayı Metin Kaya, “ Sürmene’deki olaydan sonra ligler tatil edildi. Hâlbuki geçmişte çok daha vahim olaylar söz konusu olmuştu ama ligler tatil edilmemişti. Meclis’te 105 tane Trabzon kökenli vekil var ve ne yazık ki hiçbiri bu olaylar hakkında tek bir açıklama yapmadı. Amacımız Meclis’e girip Trabzonspor’un haklarını korumak ve kollamaktır” dedi. Konuşmasında Trabzonspor’a yapılan haksızlıkların yeni bir olay olmadığını ifade eden Milletvekili adayı Kaya, “ Milletvekilleri Bordo-Mavi atkılarla meydanlara iniyorlar, seçilip Ankara’ya gidince telefonlarımıza çıkmıyorlar. Yıllardır Trabzonspor sevdamız uğruna deplasmanlara gidiyoruz. Oralarda gördüğümüz muamele bu ülkede teröristlere bile gösterilmiyor. Seçildiğimiz takdirde bütün bunların takipçisi olacağız” şeklinde konuştu. “Tam Bağımsız Siyasi, Tam Bağımlı Trabzonspor Adayı” sloganıyla yola çıkan Metin Kaya’nın basın toplantısına Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağaoğlu, Trabzonspor eski yöneticisi ve Kızılay eski Başkanı Tekin Küçükali, Trabzonspor eski yöneticisi Karadeniz Konfederasyonu (KARKON) Başkanı Tahsin Usta, Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili Hüseyin Ayaz, İstanbul Trabzonsporlular Platformu ve Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Dernek Başkanı İsmail Turgut Öksüz, Sultanbeyli Trabzonsporlular Dernek Başkanı Alaattin Aksoy, 1461 Trabzonsporlular Dernek Başkanı İbrahim Tüfekçi, Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, İstanbul Trabzonlular Federasyonu Gençlik Kolları Başkanı Hayri Ayvaz, Trabzon Çaykaralılar Derneği Başkanı Adem Yıldız, Karadenizli sanatçı Zeynep Birinci, Fotomaç Gazetesi Spor Yazarı Olcay Çakır ve çok sayıda basın mensubu katıldı
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®