Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzon'da Halkın Adayı Teoman Yılmaz
Bir Trabzon gönüllüsü, Daha modern, Çağdaş, Yaşanabilir düzenli, Ortak aklın şehre hakim olması için azami gayret gösteren, Makine Yüksek Mühendisi Teoman Yılmaz
Makine Yüksek Mühendisi Teoman Yılmaz
13 yıldır sosyal medya, yerel medya derken ulusal kanallarda görmeye alıştığımız toplumsal denetim gönüllüsü bir Trabzonlu Trabzonsporlu citayı bir tık daha yukarı çekerek, Trabzonun sesini, Dertlerini TBMM'inde gğndeme getirebilmek için vekil adayı oldu.
Daha sağlıklı, Trabzonun tarihi misyonuna yakışır bir yönetim tesis edebilmek için, Teoman Yılmaz'ı TBMM'ine gönderebilmek için yüzbin Oy'a ihtiyacı var.
Siyasi partilerin önümüze koyduğu adaylar bize değil kendilerini aday yapanlara diyet borcunu ödmr gayretinde oluyor.
Gelin bu sefer kendimize oy verelim, Sadece Trabzona Trabzonluya hizmet etmeye adammış bir gönül neferini TBMM'ine gönderelim. Trabzonlu seçmen partizanca değil, Trabzonlu olarak Trabzona oy kullanacak Teoman Yılmaz'ı Ankaraya gönderecek ve pişman olmayacak inşaallah.

Teoman YILMAZ KİMDİR?

Trabzon Fatih İlkokulu, Cumhuriyet ortaokulu, Trabzon Lisesi Karadeniz Teknik Üniversitesi Mezunu Makine Yüksek Mühendisiyim. Biri inşaat Mühendisi, diğeri devlet üniversitesi öğrencisi 2 oğlum var.

 

Teoman YILMAZ NEDEN ADAY OLDU?

Trabzon'un ciddi şekilde otokontrol ihtiyacı var?

Ahlak ve vicdan ile bilim ve ortak akıl ile verimli çözümler ile

 Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak çözümlerin hayata geçmesini tetikleyecek, dürüst, ilkeli, siyaset üstü, uzlaşmacı aynı zamanda tarafsız ve cesur bir sese ihtiyaç var.

İşte o ses olmak istiyorum.

 

Zaten bu sesi 13 yıldır 60 bine yakın her partiden takipçi ile 100 bine yakın Trabzon haberlerim ile yapıyoruz. Eğer vatandaşlarımız TARAFSIZ VEKİL olarak bana yetki verirse görevi 2 şer dil, 4 er program bilen danışmanlar ile ve projelerimi hayata geçirerek yapmaya adayım.

Teoman YILMAZ NE YAPMAK İSTİYOR?

 

1-Trabzon'da ciddi veri tabanı ile ve uygulama ile ÇARESİZ ANNE BIRAKMAYACAĞIM.

Çaresiz yuvalar EVDE ÜRETİP SATACAK. Satış işini oluşturacağımız Çaresiz anneler satış sitesinde verdiğimiz şifreyi girip ürün resmini o siteye koyarak yapacak. Bu konuda eğitim ve bilgi ve mali desteği sağlayacağım facebook sayfamın marka değerini komple buraya kullanacağım.

 

Otokontrol ve süreklilik kuracağım vakıf ile çok şeffaf şekilde sağlanacaktır. Dünya’da eşi olmayan bu model ile ÜRET VE YE DÖNEMİ çaresiz annelere kalıcı çare olacaktır.

 2-Trabzon'da zararlı madde kullanan (bali, tiner, bozai) gençleri bu hayattan kurtarıp üreten ve düzelen bir hayata sokacağım. Bunun sistemini süreklilik arz edecek şekilde kuracağım.

 

3-Yaşı ilerlemiş değerlerimizin hepsini evinde ziyaret edeceğim.

 

Donanım deneyim ve bilgilerini gençlere aktaracak şekilde iletişim sistemi kurup üst düzey bir web sayfamız ile bu bilgileri dünyadaki gelişmelerle bütünleştirip vatandaşlarımıza sunacağım.

 

4-Trabzon'da DEĞERLER PARKI kurulması birçok meslek dalında sporda dünyada ses getirmiş, çözümler ortaya koymuş, dereceler yapmış Trabzonluları o parkta yüzyıl teknolojisi ile sürekliliği ile vatandaşlarımızın hizmetine sunulmasına çalışacağım.

 

5-Trabzon ile ilgili fikir ve projeleri dünyanın neresinde olursa olsun gidip dinleyeceğim ve 3 boyutlu olarak danışmanlarıma çizdirip vatandaşlarımızın bilgisine sunacağım.

 

TARAFSIZ SES,  VATANDAŞIN ÖNCELİKLERİ VE SESİ ÇOK ÖNEMLİ.

Web sayfalarımı,  vatandaşlarımızın önceliği için kullanacağım.

SİZLERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN; AHLAK VE VİCDAN İLE  BİLİM , İSTİŞARE İLE DÜRÜSTÇE SİZE HİZMET VERECEĞİME SÖZ VERİYORUM.

MERKEZİ SİSTEMLERİN LİSTE DAYATMASIYLA DEĞİL SİZ DEĞERLİ VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ İLE ÖZGÜR İRADENİZE FIRSAT OLUŞSUN İSTİYORUZ.

 

Oy verseniz de vermeseniz de hepinizin canı sağ olsun.

Ruh ve beden sağlığınız daim olsun.

Rabbim sizleri hep doğru insanlar ile karşılaştırsın.

Teoman YILMAZ

Makine Yük.Mühendisi

TRABZON BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI

ADAY LİSTESİ AÇIKLANDI.
HAYIRLISI NE İSE O OLSUN .
GÖNÜLLERİN SESİ ,
HERKESİN SESİ OLARAK
SİZLERE
HİZMET ETMEK
NASİP OLUR İNŞALLAH .
Her evden bir oy , Her dostumuzdan 61 kişiye tavsiye Seçimde sizlerden tek isteğim olur.
Saygı ve sevgilerimle

Etiketler :
makineyusksekmuhendisiteomanyilmaztrabzonbagimsizvekil -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
16-04-2023 22:44
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®