Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzonda El Sanatları Merkezi Alaca Han
Trabzonda El Sanatları Merkezi Alaca Handa Ahşap, Metal, Dokuma, Resim bütün el sanatlarının bir arada ustalarını görebileceğiniz merkezin adı Alacahan. Kemaraltı bakırcılar mevkiinde.
Trabzonda El Sanatları Merkezi Alaca Handa kendi insanımızın el emeği göz nuru ürünleri alarak çoğunluğu ev hanımlarımızın ve sanatkar uslarımızın kendine özgü sanat değeri olan objelere sahip olabilirsiniz
 
İmitasyon Çin malı sağlıksız objelere para vermiyelim, Kendi insanımızın Gerçek el sanatları için Alacahanı ziyaret edin diyoruz.
 
Bu tarihi handa ustalarımızın kendi ilgi alanındaki ürünlerini görebilir, dilediğiniz model ve ölçüde sipariş verebilirsiniz.
Çalışmalarını izlediğimiz Telkari Hüseyin Usta, Model Gemi ustası Metin Kurtoğlu buradaki atölyeler birçok alanda ev hanımlarına iş vermekte, 400 kişi civarında istihdam sağlamakta olduğunu söyledi.
 
Altın hasır bilezik, Yağlıboya tablo, Hat sanatları, sepet hasır örgü, kumaş ve iplik çeyiz ürünleri, bakır işçiliği, telkarilik, maket ve tablo, Osmanlı kaftan ve diğer otantik kıyafetler, birçok konuda dekor ve süsleme sanatı ürünlerini Alacahanda bir arada görebilirsiniz.
 
Etiketler :
trabzonda - el - sanatlari - merkezi - alaca - hand - telkari - huseyin - usta - model - gemi - metin - kurtoglu -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
20-03-2017 17:20
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®