Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzon Federasyonu basın tanışma, plaket töreni
Trabzon Federasyonu yeni yönetimi basınla tanışma ve plaket töreni içerikli bir kahvaltı düzenledi. Trabzon Federasyonu İş adamı Selim Özderya ya ya Plaket verdi.
Başkan Dursun Çağlayan, Yönetim kurulundan Mustafa Kahraman, Hayri Ayvaz, Özden Ayvaz, Zeki Gökçe, Eski Başkan Haydar Dulkadiroğlu, Nilüfer Birinci, Salim Zorbanın katıldı
 
Mecidiyeköy  Federasyon merkezinde düzenlenen kahvaltı hoş bir ortamda başarılı geçti.
Kahvaltıya katılan bazın mensupları pek soru sormadı, Kendimizi tanıttıktan sonra İstanbul'da iki ayrı federasyon olmasının birlik beraberliğe engel, Güç kaybına sebep oluyormu, Bir çatı altında buluşmayı düşünüyormusunuz şeklindeki sorumuza bizi mutlu eden cevaplar verdi.
Ayrıca STK'ların demokrasinin denetim kurumları olduğunu, var oluş amacına uygun bir çalışma yapmayı düşünüyorlmusunuz, yoksa evvelki yönetimler gibi belediyelerin, politikacıların arka bahçe olmaktan kurtulamıyacakmıyız şeklinde soru sorduk.
 
Trabzon Federasyonu yeni Başkanı Dursun Çağlayan Kahvaltıda verdiği sosyal ve kurumsal mesajlar Trabzon TSK'ları açısından önemliydi.
Başkan Dursun Çağlayan yaptığı açıklamada özetle. “Trabzon Federasyonu yeni yönetimi olarak istişarelere açık, hizmeti ilke edinmiş, her arkadaşımızın fikrine değer veren bir yönetim oluşturmayı hedefledik. 
 
Trabzon Federasyonumuz ve diğer Trabzon Dernekleri federasyonu Trabzon'a hizmet etmek için var.
Bu Bir bayrak yarışıdır.Trabzon için kim ne kadar faydalı iş yaparsa yanındayız. Yeter ki Trabzon'a hizmet edecek Federasyonlar, Vakıflar, Dernekler olsun. Hepsi birer hizmet ışığı yaksın bu ortamda ne kadar mum yanarsa o kadar ışık olur.
Trabzon a hizmet federasyonların çoğalması ile artmış hizmet bayrağını  burca dikme yarışına dönüşmüştür. Rekabet hizmeti artırmıştır.
 
Bugün burada olmamızın sebeplerinden biride hayır sever iş adamımız Selim ÖZDERYA beyin yarım kalan bir okulu bitirip milli eğitimin hizmetine sunmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ifade eden plaketimizi sunmaktır.
Bu Plaketi sunarken bizi yalnız bırakmayan ulusal ve yerel basına çok teşekkürlerimizi sunuyorum.
Bu toplantıları devam ettirmek istiyoruz, Her ay basınımızla ve STK temsilcilerimizle bir araya gelip istişare toplantılarımıza devam edeceğiz.
 
Kahvaltıya Trabzon Federasyonu firesiz katılırken Mavi Karadeniz Tv Yönetim kurulu başkanı Fuat KUŞ, TRT den Özden AYVAZ, Bereket Tv Yönetim kurulu başkanı Osman KULOĞLU, Biz Abdullah Gözaydın olarak Fatihhaber ve oncetrabzon, ofhayrat.com olarak oradaydık, Taka gazetesi İstanbul temsilcisi Aytekin Akay, Haber34 gazetesi www.acilhaber.org www.haberotuzdort.com haber portalları imtiyaz sahibi Salim ZORBA, İstanbul gündem gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet GÜLNAHAR, Günebakış gazetesi İstanbul temsilcisi Bület ŞİRİN, Radyo Tv programcısı Zeki GÖKÇE, Radyo Tv programcısı Hayri AYVAZ katılımcılardan bazılarıydı.
Başkanı Dursun Çağlayan Her ay basınımızla ve STK temsilcilerimizle bir araya gelip istişare toplantılarımıza devam etmek istiyoruz dedi”
Daha Sonra karşılıklı sorulu cevaplı sohbetler yapıldı.Hatıra fotoğrafının alınmasının ardından program sona erdi


Yayın: 24.06.2014
TOPLANTIDAN KISA BİR KESİT VİDEOMUZ AŞAĞIDA
Etiketler :
trabzon - federasyonu - yeni - yonetimi - medya - ile - kahvaltida - bulusltu - trabzon - federasyonu - is - adami - selim - ozderya - ya - ya - plaket - verdi - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®