Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzon Büyükşehir belediyesinde S.Soyluya soğuk duş
AKP Başkan yardımcısı Of'lu Süleyman Soylu'ya Müdür Hasan Deveci fena ayar verdi, S. Soylu Deveci ile tartışmaya girmeye cesaret edemedi
AKP Başkan yardımcısı Of'lu Süleyman Soylu, Trabzon belediyesini ziyaret ederken karşılaştığı tepki uzun yıllar Trabzonda unutulmayacaktır, Soyluyu biraz bizde tanırız İstanbuldan, Elinden geleni ardına koymayacaktır. Dileriz intikam duyguları ile davranarak, Halk nezdinde daha da suçlu duruma düşmez.
 
Süleyman Soylu Trabzon Büyükşehir Belediyesinin personelini bir ekiple tek tek ziyaret ederek oy ve destek isterken şok bir tepkiyle karşılaştı. 
Eski İşletme ve İştirakler Müdürü Hasan Deveci odasına gelen Süleyman Soylu’ya “Size oyda destekte vermeyeceğiz” deyince tüm heyettekiler şok oldu. 
Soylu ”neden” diye sorunca, Deveci, “Bizi senelerce kullandınız. 
Şimdi Daire Başkanlıkları boş olmasına rağmen atama yapmıyorsunuz. 
Liyakatsiz insanları vekaletle idare ediyorsunuz” şeklinde cevap verdi. 
Soylu’nun “Siz bu davaya menfaatiniz için mi hizmet ediyorsunuz” sorusu üzerine, Hasan Deveci’de “Sayın Soylu sizde Demokrat Parti’den Ak Parti’ye menfaatiniz için mi geçtiniz? 
Diyerek tepki gösterdi. 
Heyettekiler şok oldu, Gümrükçüoğlu bu protestonun olacağını bildiği için eski müdürlerin odaları ziyaret edilirken orada yoktu. 
Soylu bu olayın iç yüzünü sordu soruşturdu bilgi aldı ve dosyaların içine koydu.
 
Alıntı: Of Radyo, Serkan Kul
Şimdi görürüz seçimden sonra bu müdür hemşerimiz kızağa alınır, alt görev verilemeyeceği için görev verilmez, bir oda tahsis edilir (Fatihte bu uygulama Hayvan barınağında bir odadır) Her gün gelip bu odada sabah 08.00 Akşam 17.00 oturup evlerine giderler!
Nereye kadar?  Tövbe edip, Af dileyip özür dileyene kadar, İktidara samimi hizmet kanaati hasıl olursa tamam, olmazsa tövbeler Dünyada fayda vermeyecektir.
Amma bu zalimlere biat edenler Dünyada ve ahrette zelil, Müdür Hasan gibiler vezir olarak yaşarlar.
Etiketler :
akp - baskan - yardimcisi - suleyman - soylu - isletme - ve - istirakler - muduru - hasan - deveci - akp - trabzon -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 2 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
14-05-2015 04:59
Yorumlar
AK Partili vatandaş; tarafıdan 14-05-2015 13:26:25 Tarihinde yazıldı
Sn. Deveciyi tanırız.
Vazifesini hakkıyla yapan, mesaide çok fedakâr olan, işini de sağlam yapan dürüst bir kamu çalışanıdır. İyi de bir Ak Partilidir ve tabandan gelir. Sonradan gelenlerden değildir. Onu da darıltıp küstürdüyseler, durum iyi değil demektir. Sn. Soylunun yerinde olsam, bu arkadaşımızı özel bir görüşmeye davet eder, dinler ve bu hale geliş sebebini öğrenir, yaraya temelden müdahale ederim. Bekleyelim bakalım. Dün dündü
Kırgın Demokrat tarafıdan 14-05-2015 13:28:13 Tarihinde yazıldı
Böyle gitmeyeceği belliydi
Bu iktidar Türkiye’yi yolsuzluk çukuru içine batırdı’, ’liderlerini padişah olarak görmek istiyorlar’ söylemleri Süleyman Soylu’ya ait vecizelerden ikisi. Bu itibarla Deveci’nin sorusu çok makul. Siyasetin ilkeler üzerinden değil, koltuk hesapları üzerinden yapılması gerektiğini cümle aleme gösteren Soylu’ya alkış...
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®