Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
TDF Trabzon Misafir kafilesi Yanıyordu.
TDF Trabzon kafilesinin yaşadığı otobüs kazası gerçeklerini Sözkonusu otobüste bulunan Gazeteci, Tv. proğramcı Kenan Aydoğdu deşifre etti. VİDEO HABER
GECE OLSAYDI CAYIR CAYIR YANACAKTIK..!!!
 
TRABZON 'dan İstanbul'a 10. Trabzon günleri etkinliğine gitmek üzere yola çıkan TDF TRABZON DERNEKLERI FEDERASYONU'NUN davetlisi olan Trabzon B.şehir tiyatrosu oyuncuları, Halk eğitim merkezi öğretmenleri ile Gazeteci ve Yazarların içinde bulunduğu otobüs FREN ARIZASI NEDENİYLE arka dört lastik yanmaya başlayınca büyük panik yaşandı.
 
 
Yavuz Sultan Selim köprüsünü geçtikten sonra hissedilen yanık kokusu "Çöplükten geçiyoruz" uyarısı nedeniyle dikkate alınmadı, Bir müddet daha gittikten sonra otobüsün arkasında ciğerleri yakan kampana-lastik kokusu 40 yıllık gazeteci, Basın şeref kartı sahibi, Tv. Proğram yapımcısı Kenan Aydoğdu, Muavini uyararak şöförü ikaz etmesinde israr etti, Muavin durumu şöföre söylediğinde şoför ihtimal vermedi ama şikayetleri susturmak için sağa çekerek durduğunda arka dört lastiğin yanmakta olduğunu gördüler, Yolcular yakındaki bir içme suyu fabrikasının önündeki damacanaları kaparak yangını söndürmeya yardımcı oldular.

 
TDF Trabzon kafilesi sorumlusu 5 ayrı dernek başkanı, TDF Başkan yrd. Sayın Mustafa Durmuş kafileyi Trabzonda terk edip uçak ile İstanbula geldiği için (Ücretsiz) TDF kutlamasına katılacak 28 kişilik kafile kendi başına kalmıştı, Çok garip bir sorumsuzluk örneği gördüğümüz bu organizasyon gibi bir durumla karşılaşmadık, Bu Organizasyonsuzluk TDF için çok büyük bir olumsuzluk olarak hanelerine yazılacaktır.
 

 
 
Yol boyunca ve Yangın esnasında, sonrasında TDF'yi yanlarında göremeyen misafirler, Federasyonun organizasyonuna büyük tepki gösteren Davetliler, otobüsün çok eski ve bakinımsiz olduğundan şikayet ettiler.Özellikle TDF'nin Trabzon da organizasyon ile görevlendirdiği Mustafa Durmuş adlı kişiye ateş püskürerek, böyle rezalet olmaz. Bu nasil bir organizasyondur diyerek tepki gösterdiler.
 
Konu hakkında Sayın Kenan Aydoğdu;
 
YANGIN TEHLİKESİ GEÇİREN SANATÇI/ÖĞRETMEN/GAZETECİ/YAZARLAR BU YANGIN OLAYINI ÖRTBAS ETMEK İSTEYENLERE KAPAK!!!
YANGIN OLAYINI İNKAR EDİP KAPATMAK PEŞİNDE OLAN YALANCILARA BU FOTOĞRAFLAR KAPAK OLSUN....
 
TRABZON'DA FEDERASYON ADINA DAVETLİLERİN ORGANİZE ETMEK ÜZERE GÖREVLENDİRİLEN MUSTAFA DURMUŞ ADLI KİŞİ DERHAL GÖREVDEN AZLEDİLMELİDİR.
DOSTUM/HEM ŞEHRİM TDF BAŞKANI İSMAİL ŞATIROĞLU'NA ÖNEMLE HATIRLATIYORUZ 
 
DAHA SONRA ELİMDE BULUNAN YANGIN SÖNDÜRMEK İÇİN SU TAŞIYAN YOLCU FOTOĞRAFLARINI DA GEREKİRSE YAYINLAYACAGIM DEDİ.


HABERİMİZİN VİDEOSU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Etiketler :
tdftrabzong - snlerimisafirleriyanugyordukenanaydougduusmailcgatugrouglu -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
20-09-2018 22:12
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®