Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneğine İdris Türk Yeniden Başkan
İstanbul Bahçelievler Of-Hayrat Birleşik Makililer Eğitim Ve Kültür Derneğinde, 7 Yıl Aradan Sonra Yeniden Eski Başkan İdris Türk başkan seçildi.
Of-Hayrat Birleşik Makililer Eğitim ve Kültür Derneği Olağanüstü kongresi 08 Şubat 2015 Pazar günü Dernek merkezinde yapıldı.
Divan Başkanlığını Bel. Meclis üyesi Ahmet Hocaoğlu, Katip üyeliklerini Ahmet Korkmaz ve Ahmet Kansız’ın yaptığı olağanüstü kongrede tek liste halinde seçime giren İdris Türk yıllar sonra yeniden Başkan seçildi.
 
Açılış konuşması, Divan heyeti seçimi, Saygı duruşu, Yönetim, denetim ve faaliyet raporlarının okunması ve ibra edilmesinden sonra tüzük değişiklik maddeleri oylandı.
Buna göre tüzüğün;
6.maddesindeki Genel kurul, Yönetim kurulu, Denetim kuruluna ek olarak Danışmanlar Meclisi oluşturulması,
9.maddesindeki Genel Kurul yetkileri ve görevleri arasında yer alan Federasyona katılma ve ayrılma yetkisinin; “Yurt içi ve yurt dışı federasyonlara ve konfederasyonlara kurucu olmak, delege vermek ve ayrılmak” şeklinde değiştirilmesi,
10.maddesindeki 11 asil, 9 yedek üye sayısının, 15 asil, 9 yedek olarak değiştirilmesi oylandı ve kabul edildi.
Devamında yeni yönetim kurulu, denetim kurulu asil ve yedekleri için divana sunulan tek liste ile seçime giren İdris Türk ekibi katılımcıların tamamının oylarıyla seçildi.
Of-Hayrat Birleşik Makililer Eğitim ve Kültür Derneği Yeni Yönetim kurulu Asil Üyeliklerine; İdris Türk, Davut Yıldırım, Şeref Ersin, Dindar Ersin, İsmail Barut, İrfan Karaalioğlu, Enes Gedik, Gürsel Kurnaz, Ahmet Ersin, Yunus Yaman, Şeref Sarmusak, Nihat Sohtoğlu, Ramazan Kansız, Asım Özel, Hasan Yıldırım,
Yedek üyeliklerine; Musa Akyüz, Fatih Yıldız, Mehmet Ersin, Rizvan Yılmaz, Hasan Korkmaz, Davut Atalay, Bayram özel, Serdar Aras, Ali Osman çilingir, İsmail Kaş, Oktay Küçükmehmetoğlu, Turgut Çilingir,
Denetleme Kurulu Asil Üyeliklerine; Tahir Türk, Sami Atalay, Mansur Yılmaz,
Denetleme Kurulu Yedek Üyeliklerine; Ali Böyük, Ahmet Korkmaz, Müslüm Karaalioğlu, seçildiler.
Seçime girilen tek listede Trabzon Dernekleri Federasyonuna verilen Delegelerin ise; İdris Türk, Memiş Türk, Hasan Atalay, Erdoğan Yüksel Aksu, Ahmet Ersin, İsmail Karaalioğlu, Muammer çakmak, Şeref Ersin, İsmail Barut, Ahmet Kansız, Enes Gedik, Yıunus Yaman, Asım özel, İrfan Karaalioğlu, Şeref Aydın Sarmusak, olarak belirlendiği görüldü.
Seçim sonunda toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi ve yeni başkan İdris Türk yeni yönetim kuruluna akşam yemeği vererek teşekkürlerini sundu.
 
HABER FOTO-SADULLAH DERVİŞOĞLU
Etiketler :
of - hayrat - birlesik - makililer - dernegine - idris - turk - yeniden - baskan -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
09-02-2015 16:45
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®