Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Son günlerin yerelde gündemi Trabzonspor.
Şehrin, devletin, milletin emrine amade olan bir siyasi aktör olarak da bilinmesini isterim ki Trabzonspor adına üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız.
Gölcükte Trabzonlular derneği
Gölcük Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Çakıroğlu, inşaatı tamamlanan yeni binalarına iki hafta içerisinde taşınacaklarını açıkladı
İstanbul Of-Hayrat derneğinde kongre zamanı
Başkan Mustafa Saral'ın tekrar aday olmayacağı söylenilen genel kurul için 2 dönem evvel aday olan Ahmet Albayrak tekrar aday olduğunu açıkladı.
Trabzon STK'sı Trabzonlunun acısını Paylaşmadı
Çoğunluğu Trabzonlu 21 Hemşerimizin elim bir olayla can verip dün toprağa verdiğimiz, 7'si ağır yaralı yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren 15 kişinin ve ailelerinin acısını paylaşmayanların STK kimliği ne kadar doğrudur.
Trabzon Gençliği Ecdadını örnek almalı
Osmanlı imparatorluğu ve Türkiye Cumhuriyetinin önde gelen önemli bir şehri Trabzon'dur, Ve yetiştirdiği şahsiyetler Milli manevi önderlerimiz olmuşlar,
Teoman Yılmaz TAKA'YI DİZE GETİRDİ
Yıllardır Trabzonun sosyal, idari sorunlarını dile getiren Sade vatandaş Teoman Yılmaz Trabzon'un "Belediye Bülteni" havasında habercilik yapan Taka gazetesini dize getirdi.
10. Trabzon Günlerinde Organizasyon kaosu
Trabzon dernekleri federasyonu 1,5 aylık bir gecikme ile İstanbul'da gerçekleştirdiği Trabzon'un fethinin 557. yılı kutlamaları Trabzon'da başlayan aksilikler Yolda, İstanbul'da devam etti. Tam bir organizasyon faciası yaşanılan 10. Trabzon günleri etkinliğinde olumsuzluklar devam ediyor.
TDF Trabzon Misafir kafilesi Yanıyordu.
TDF Trabzon kafilesinin yaşadığı otobüs kazası gerçeklerini Sözkonusu otobüste bulunan Gazeteci, Tv. proğramcı Kenan Aydoğdu deşifre etti. VİDEO HABER
Hüseyin Ayaz TDF'yi topa tuttu
TDF E. BAŞKAN VEKİLİ HÜSEYİN AYAZ TDF'Yİ TOPA TUTTU... ESKİ VEKALETLE, YÖNETİMDEN HABERSİZ, ADINA İHTARNAME İLE TEHDİT EDENLERE , HÜSEYİN AYAZ; HODRİ MEYDAN DEDİ.
TDF'de Değişen birşey yok
Trabzonun fethinin gerçek tarihinde kutlanması için on yıldır verdiğimiz mücadelede Trabzon Büyükşehir belediye başkanlığını Trabzon valiliğini ikna ettik, Trabzon sivil toplum kuruluşlarını ikna edemedik.
TDF Kongresi İptal Edilecek mi?
KONGRE ESNASINDA BİRÇOK HUKUKSUZLUĞU DİLE GETİREN DERNEK BAŞKANI VE DELEGELER , DİVAN BAŞKANI NURETTİN TURAN'IN UZLAŞMAZ ISRARINA BOYUN EĞMEK ZORUNDA KALDI Karadeniz habercileri olarak bizler hukukun bize verdiği itiraz hakkımızı kullanıyoruz. Sorumlu haberciliğimiz, sorumlu vatandaşlığımızın gereğini yaparak KONGREYE itiraz ettik
Trabzon STK'ları Birleşiyormu?
Yıllardır havanda su döven Trabzon STK'ları Akademik bir oluşum adı altında birleşerek konfederasyon olma yolunda.
Nuhoğlu Vakfı Danışmanlar Meclisi toplantısı Yapıldı
Ülkemizin ve Şehrimizin önemli ailelerinden Nuhoğlu ailesi dayanışma vakfı Of ve civarındaki ilçelerimizde Başta eğitim olarak birçok alanda destek vermiş vermeye devam ediyorlar
29-10-2016 19:14
Trabzon Birleşik Makililer Derneğinde İdris Türk Yeniden Başkan
Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneğinin yapılan olağanüstü kongresi sonunda, Kurucu başkanlardan olan İdris Türk başkan seçildi.
11-03-2015 21:06
Trabzon STK Faaliyetleri Muhlama Festivaline Dönüştürüldü
Sivil toplum kuruluşları, Hitap ettikleri kitleye demokratik haklar konusunda ne hizmet vermektedir. SEÇİMLER YAKLAŞTIĞINDA MUHLAMA KÖFTE KUYMAK FESTİVALLERI ÇOĞALIR, POLİTİKACILARLA HALK KUCAKLAŞIR
27-02-2015 11:13
Trabzon Şalpazarı Eğitim KST Derneği kongre'si yapıldı.
Merkezi İstanbul'da bulunan Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat Turizm Derneği'nin olagan genel kurul toplantısı bugün yapıldı.
22-02-2015 17:27
Of-Hayrat Birleşik Makililer Derneğine İdris Türk Yeniden Başkan
İstanbul Bahçelievler Of-Hayrat Birleşik Makililer Eğitim Ve Kültür Derneğinde, 7 Yıl Aradan Sonra Yeniden Eski Başkan İdris Türk başkan seçildi.
09-02-2015 16:45
Sürmeneliler İstanbul Eresin Otelde Buluştu
İstanbul Eresin Otelde Buluşan Sürmene bürokratları, politikacılar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları Sürmeneye nasıl katkı sağlarızı tartıştı
24-11-2014 18:39
Ataşehir Trabzonlular Derneği Açılışı
İstanbuldaki Trabzon dernekleri içinde başarılı olanlardan biri olan Ataşehir Trabzonlular derneği çok daha kullanışlı ve özgün bir mekana taşınıyor, Trabzonluların açılış törenine katılmalarını rica ediyorlar.
06-11-2014 15:01
Baltacı Vadisi Koruma Platformu’ndan Deremizin Güneyceye bağlanma tepkisi
Baltacı Vadisi Koruma Platformu üyeleri tarafından yapılan basın açıklamasında Baltacı Deresi’nin Güneyce’ye aktarılmasına tepi gösterildi.
01-11-2014 10:43
Trabzonun Fethi Ne zaman Gerçek Tarihinde Kutlanacak?
Sumelada ayin zorlaması çıktığından beri yazıyoruz gereken yerlerde konuşuyoruz, ilgilileri göreve çağırıyor. Herkes sağır-dilsiz bizleri duymuyorlar NEDEN?
22-10-2014 16:36
KARKON Karadeniz Konfederasyonu Karadeniz dergisi tanıtım
Karadeniz Konfederasyonu 1. Sayısı basılarak yayın hayatına giren Karadeniz dergisi tanıtımı NİS boğaz gemisinde gerçekleşti
19-09-2014 13:51
Karadeniz Konfederasyonu dergisi 1. sayı tanıtım gezisi
Karadeniz Konfederasyonu başkanlığından duyuru, Karkon dergisi 1. sayısı çıkıyor, tanıtım toplantımıza davetlisiniz
27-08-2014 16:37
Kirazlıtepe’de kazanlar kaynıyor…
Bayram namazından sonra Kirazlıtepede Keşkek şöleni var. Şalpazarı dernekleri federasyonu Bütün hemşerilerimizi bayramlaşmaya bekliyor
27-07-2014 19:28
Yılın Evlenme Teklifi Trabzonlulardan Geldi
TDF ve GG Etkinliğinde Yüzlerce arkadaşının ısrarlı teklifi ile yapılan evlenme teklifi sonunda kabul edildi.
11:21
61.Bölge Filmi İstanbul Gala'sı Galleriada yapıldı
Oflu Müzik Market İşletmecisi Cuma Uğurlu’nun yönetmenliği yaptığı ve Oflu esnafların rol aldığı Of’un İlk Filmi olma özelliğine sahip “61.Bölge” filmi sinema izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.
09:15
TRABZON LİSELERİNDEN YETİŞENLER DERNEĞİ İFTAR YEMEĞİ
Trabzon Liselerinden Yetişenler Derneğinin düzenlemiş olduğu 2014 İftar programı, İstanbul Fatih'te Trabzon talebe yurdu bahçesinde düzenlendi.
23:03
Trabzon Federasyonu basın tanışma, plaket töreni
Trabzon Federasyonu yeni yönetimi basınla tanışma ve plaket töreni içerikli bir kahvaltı düzenledi. Trabzon Federasyonu İş adamı Selim Özderya ya ya Plaket verdi.
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®