Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
İYİ Parti Akçaabat Adayı Akbulut
İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut seçildiğinde yapmayacaklarını anlatarak söz verdi
İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut 31 Mart yerel seçimleri öncesinde farklı bir çıkış yaparak yapacaklarını değil, yapmayacaklarını anlattı. Bir belediye başkanının yapacaklarıyla birlikte yapmayacaklarının da önemli olduğunu vurgulayan Akbulut “Akçaabat’a söz verdik, sözümüzden dönmeyeceğiz.” dedi.
 
HALKA TEPEDEN BAKMAYACAĞIM
Yapmayacaklarına “Halka tepeden bakmayacağım.” sözüyle başlayan Akbulut şunları kaydetti: “Başta güzel ilçemiz Akçaabat’ımızın sahillerini yok etmeyeceğiz. Çocuklarımızın denizsiz büyütmeyeceğiz. Sahillerimizi, birilerinin dayatmasına kurban etmeyeceğiz. Belediye imkânlarını asla yakınlarıma, dostlarıma ya da ayrıcalıklı gruplara kullandırtmayacağım. Şatafat ve israftan kaçacağız.” 
 
BEN BİLİRİM ANLAYIŞINDA OLMAYACAĞIZ
Akbulut yapmayacaklarına dair sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz diyeceğiz, ben demeyeceğiz. ‘Ben bilirim’ anlayışında olmayacağız. Ortak akıldan yoksun olmayacağız. Adaletten vazgeçmeyeceğiz. Hızlı çözümü bir an olsun bırakmayacağız. İlçemizin ekonomik kalkınmasına engel olmayacağız. İlçemizi çirkin bir yapılaşmaya maruz bırakmayacağız. Özellikle Akçaabat’ımızı trafik keşmekeşine hapsetmeyeceğiz.”
 
Etiketler :
uyupartiak - oaabatbelediyebacgkanadayugosmanakbulut -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
08-03-2019 16:34
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®