Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
IŞİD saldırıları kimin yolunu açıyor?
IRAK İşgali IŞİD ile Kuzey Irak Kürt Yönetimi Arasında Danışıklı Dövüş mü? BÜTÜN BU CİNAYETLER BİR AVUÇ DOLAR İÇİN Mİ? BÖYLEYSE BAŞKA BELAYA GEREK YOK, BU ZİLLET ORTADOĞUYU YOK EDECEKTİR.
Kuzey Irak Kürt Yönetiminin Bağdat Merkezi Hükümetinin izni olmadan, Kuzey Irak Petrolünü, Kerkük-Ceyhan Boru Hattı Üzerinden Türkiye'ye ve Petrol İthal Eden Diğer Ülkelere Satılması Konusunda Yaptığı Anlaşma yüzünden, Bağdat Merkezi Hükümeti, Kuzey Irak Kürt Yönetimine Uyguladığı Ekonomik Ambargo, Barzani Hükümetini Zor Durumda Bırakmış, Memur Maaşlarını dahi ödeyemeyecek duruma Getirmişti..
- Dikkat edin ne olduysa bundan sonra oldu.!
Taşeron IŞİD Terör Örgütü; Suriye'deki güçlerini Irak Sınırlarından içeri sokarak, Musul, Tuzhurmatu, Telafer'i işgal ederek, Kerkük Şehir Sınırlarına dayanmış, Bağdat'ı tehdit eder hale gelmiştir.
Bunu fırsat bilen Kürtler, Bağdat Merkezi hükümetinin askeri savunma zaafiyetinden faydalanarak Irak'ta Kontrolü ele almıştır.
-Ve oynanan oyun tamamlanmış; artık Irak'ta Kürtler ne derse o olacaktır!
Daha düne kadar petrol satışı ve sevkiyatı engellenen Kürt yönetimi; Şimdilerde ise ; Bağdat Merkezi Hükümetinden izin almaksızın; Kerkük-Ceyhan petrol boru hattından petrol sevkiyatına başladı.
-Ve Irak'ta yaşanan, yaşanmakta olan, her şey unutuldu.!
Enerji Bakanı Taner YILDIZ; IŞİD'in Irak'ı İşgalinden sonra 4. Petrol tankerinin de dolum işlemine başlandığını övünerek anlatıyor.!
-Kürtler Petrol Satışından Para Kazanıyor, IŞİD Petrol Satışından Haracını alıyor, Batılı Ülkeler ve İsrail Petrol İhtiyacını Karşılıyor, Türkiye'de Satılan Petrol için Varil Başına 1 Dolar alıyor.
Yani; İşgal Eden, Petrolü Alan, Satan, Aracılık yapanlar hallerinden gayet MEMNUN.!
Olan masum Irak Vatandaşına ve Türkmen Kardeşlerimize Oldu..
 
KONU HAKKINDA CÜBBELİ AHMET HOCANIN AÇIKLAMALARINI AŞAĞIDA İZLEYEBİLİRSİNİZ
Etiketler :
irak - isgali - isid - ile - kuzey - irak - kurt - yonetimi - arasinda - danisikli - dovus - mu - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®