Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Güneş-Rüzgar mı? Nükleer mi?
Dünyanın gelişmiş ülkeleri Başta ABD enerji ihtiyacını güneş paneli santrallerinden sağlamaya çalışırken bizde NEDEN? Nükleer Santral...!
Bütün medeni Dünya enerji ihtiyacını karşılamak için artık Nüklelerden vaz geçip Güneş ve Rüzgar panellerine yönelirken Bizim Nükleer sistemine dönmemiz ne kadar akıllı bir seçimdir?.
 
Geleceğimizi tehdit eden bir uygulamada neden ısrar edilmektedir?
 
Devletimiz Ülkenin enerji ihtiyacı için bu uygulamayı elzem görürken, Bu nükleer santrallarin üretiminden daha fazlasını Sanayisi olmayan Güneydoğunun tükettiğini görmemesi, Üstelik buradaki tüketimin bedelini Batıda faturasını ödeyen kişilere ödetmek için kanun çıkarması ne kadar hukuki, Ne kadar vicdanidir?

İktidarımıızın mühendilerine, Öğretim görevlilelerine Avrupa, ABD-Kanada, Çin gibi ülkelerden derlediğimiz Rüzgar ve Güneş paneli santrallerinden örnekler sunuyoruz.
Dileriz teşvik edici olur.
Etiketler :
devletimiz - ulkenin - enerji - ihtiyaci - icin - bu - uygulamayi - elzem - gorurken - bu - nukleer - santrallarin - uretiminden - daha - fazlasini - sanayisi - olmayan - guneydogunun - tukettigini - gormemesi - ustelik - buradaki - tuketimin - bedelini - batida - faturasini - odeyen - kisilere - odetmek - icin - kanun - cikarmasi - ne - kadar - hukuki - ne - kadar - vicdanidir - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
14-04-2015 18:52
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®