Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Gölcükte Trabzonlular derneği
Gölcük Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Çakıroğlu, inşaatı tamamlanan yeni binalarına iki hafta içerisinde taşınacaklarını açıkladı
 
Neredeyse Ülkemizin her vilayetinde Her ilçesinde bir Trabzon derneği var, Bazıları heva ve heves ehlinin takoz olması nedeniyle pasif-rutin faaliyetlerle gün öldürürken birçok derneğimiz sosyal kültürel sanatsal faaliyetlerle göz dolduruyor.
İstanbulda da böyle derneklerimiz var ama yekün içinde sayıları çok az, Çoğu adeta tabela derneği Tabela federasyonu, tabela konfederasyonu olmaktan öteye gidemiyorlar.
Bunla kalmış olsalar gene birşey demeyeceğiz Politikacıların arka bahçesi olmaları, her seçim TS ve Trabzonu seçim malzemesi olarak kullanmaları canımızı sıkıyor.
İşte o başarılı derneklerimizden biri Gölcük Trabzonlular derneği
 
Gölcük Trabzonlular Yeni Bina Heyecanı Yaşıyor!
Gölcük Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Çakıroğlu, inşaatı tamamlanan yeni binalarına iki hafta içerisinde taşınacaklarını açıkladı. Açılışa İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu davet edildi.
 
Gölcük Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerinde yeni bina heyecanı var. Gölcük Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Çakıroğlu sosyal medya hesabından yeni binanın son halini paylaştı. Başkan Çakıroğlu, "Gölcük Trabzonlular Derneğimizin yeni binasına 10 gün içerisinde taşınacağız. Binamız 3 katlı inşa edildi” ifadelerini kullandı.
 
ÜÇÜNCÜ KAT KAFE KONSEPTLİ OLACAK
“Dernek olarak yaptığımız planlamaya göre ilk katını sosyal ve kültürel faaliyetlerimizde kullanacağımız yeni binamızda, 2. katı başkanlık ve yönetim katı olarak değerlendireceğiz. Yönetim katında aynı zamanda protokolü ağırlayabileceğimiz oturma gruplarına yer verdik. Binamızın 3.katında ise kafe konsepti oluşturduk. Gençlerimizin ve Trabzonlu hemşerilerimizin yararlanabileceği kafe ve mutfak 3.katta olacak"
 
 
HER GÜN KAHVALTI VERİLECEK
Başkan Çakıroğlu "Derneğimizde her gün kahvaltı verilecek. Memleket kavurması, kuymuk, mayalı yoğurt, mısır ekmeği ve turşu olacak. Ayrıca haftada 2 gün Karadeniz yemekleri bulunacak." dedi. Bina için katkı sağlayan tüm yönetime teşekkür Çakıroğlu "Binamızın bu hale gelmesine katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma, istişare kuruluna, yönetimime teşekkür ediyorum" dedi.
 
SÜLEYMAN SOYLU DAVET EDİLDİ
Gölcük Trabzonlular Derneği Başkanı Hüseyin Çakıroğlu, derneğin yeni binasının açılışına İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu'yu davet ettiklerini belirterek programına göre de açılış tarihini belirleyeceklerini söyledi. Çakıroğlu "Dernek binamızın açılışına da tüm Trabzonlular ve Trabzon dostları davetlidir" diyerek sözlerine son verdi.
 

Gölcük Trabzonlular Derneği Kadın Kollarının düzenlediği Ekim Ayı Dünya Down Sendromu farkındalık ayı etkinliğini gerçekleştirdik.Bizleri bu anlamlı gecede yanlız bırakmayan en başta özel çocuklarımız ve ailelerine.

Dernek Başkanımız @huseyincakiroglumhp
Kadın Kolları Başkanımız @selingzlck . Gölcük M.H.P. ilçe Başkanımız @mhpgolcukilceteskilati Gölcük M.H.P. Kadın Kolları başkanı @gly1968 Muhtarlar Derneği Başkanımız @bilge_saral +1 Fark ile Gölcük Down Sendromlular Dernek Başkanı @belgin_abanoz ve Başkan Yardımcısı @yusufsirmen
Gölcük’ümüzün değerli sanatkarları @fatihseriit @salimkasap61 @aliotan41 ve Trabzonlular Derneği yönetimi. Emeği geçen,bizlerle birlikte olan herkese çok teşekkür ederiz. Bu anlamlı ve güzel gecede duyarlılık gösteren herkese sonsuz teşekkürler???? #gölcüktrabzonlularderneği #gölcüktrabzonlularkadınkolları #gölcük #kocaeli #trabzon #karadeniz #downsendromu #ekimayıdownsendromufarkındalıkayı #gölcükdowncafe #artıbirfarkilegolcukdownsendromlularderneği #bordomavi #tıpkısizingibiyiz #dünyayısevgikurtaracak

 
Etiketler :
g - slc - sktrabzonlularderneugig - slc - sktslokali -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
04-01-2020 22:19
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®