Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
CHP İstanbul İl Başkan Adayımız
İstanbul İl Başkanlığına Trabzon Hayrat'lı Deneyimli STK başkanı, Uzun yıllar İstanbul'da Trabzonlular dernek başkanlığı yapan Hemşerimiz Seyfi Erbaş Adaylığını açıkladı
Seyfi Erbaş; Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı değişim ve yenilenme sürecine destek olmak ve partimizi İstanbul'da iktidar yapmak için CHP İstanbul İl Başkanlığı'na adayım...
 
İşte İstanbul İl Başkanlığına; partiye uzun yıllar hizmet etmiş, yenilikçi, deneyimli, çalışkan ve özverili, pırıl pırıl bir aday geliyor. Çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum.
 
 
CHP İstanbul İl Başkan Adayı
Seyfi Erbaş
*1959 Trabzon doğumlu olan Erbaş, Mali Müşavir.
*Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu.
*1980 öncesi üniversite yıllarında adım attığı sol siyasal düşünce yolculuğu 1986 yılında SHP ile birleştirdiği, 1989 yılından beri de Beşiktaş ilçesinde CHP saflarındaki siyaset yaşamına devam ediyor.
 
 
*2006-2007 yıllarında İstanbul il yönetiminde bulundu. 2008 yılında İstanbul İl Saymanlığı görevinde bulundu. Seyfi Erbaş birçok yerel ve genel seçim kampanyalarında seçim komisyonlarında görev aldı, seçim kampanyalarını yönetti.
*Trabzon Ve Sakarya’da partinin çalışmalarına katkı vermeye il ve ilçe örgütlerine destek vermeye devam etmektedir.
*Eğitim alanındaki çalışmaları ile öne çıkan Seyfi Erbaş, Karadeniz ve özellikle Trabzon bölgesinde öncelikle yoksul kız çocukların eğitimine katkı sunmanın yanında bir çok eğitim projesinde yer aldı ve bu projeleri bizzat yürüttü.
*Karadeniz bölgesindeki çevre sorunlarıyla ilgili özellikle HES projelerine karşı yürütülen mücadelede yer aldı. Bu sorunları konu alan bir sinema filmi olan 'KIRLANGIÇLAR SUSAMIŞSA' ve bir kültür projesi olan, Osmanlı döneminde medreseler bölgesi Of'un yöresel tarihi ile ilgili hazırlanan 'Eski Of Medreseleri' isimli belgeselin yapımcılığını üstlendi.
*Trabzon Eğitim Kültür Ve Sanat Derneği Başkanlığı,Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkanlığı Ve Saymanlığı, Karadeniz Konfederasyonu Üyeliği, Of-Hayrat Derneği Yönetim Kurulu üyeliği, Beşiktaş Dikilitaş Spor Kulübü yönetim kurulu üyeliği gibi birçok sivil toplum kuruluşunda görevlerde bulundu.
*Halen İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyesi olan Erbaş, birçok sivil toplum kuruluşunda yönetici ve başkan olarak görevlerde bulundu.
*Medikal ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmada üst düzey yöneticilik yapan Seyfi Erbaş, bu görevinden emekli oldu.
*Evli ve 2 çocuk babası olan Erbaş,
Etiketler :
chp - istanbul - il - baskan - adayimiz - seyfi - erbas - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
20-12-2015 17:31
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®