Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Trabzonlu Kıyımı Devam ediyor
Bakan İdris Güllüce Bakanlığa geldiğinden beri devam eden Trabzonlu personelin iş akitlerinin iptali, kadrolu personelin yatay geçiş atamaları devam ediyor.
Yakın zamanda büyük şikayetlere sebep olan kadro kıyımının nedeni bilinmiyor, Bakan Güllüce yaptığı açıklamada Trabzon medyasının kendisine yargısız infaz yaptığını iddia etmesine rağmen yapılan kıyımların halâ evam ettiğini görüyoruz. 
 
17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonları sonrasında istifa etmeye zorlanan, İstifa etmeyince Başbakan tarafından görevden alınan Çevre ve şehircilik bakanı Erdoğan Bayraktar'ın döneminde Başkanlık Müşavirliğine getirilen Hayratlı Sezgin Demircioğlunun mevcut görevine son verildi
 
Demircioğlu görevden alındı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakanlık Müşavirleri Sezgin Demircioğlu, Mustafa Keler ve Mehmet Erdal ise başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.
Çeşitli Bakanlıklar bünyesinde yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
 
Of Nüfus Defteri (1834)’ün mimarıydı 
Hacıbektaşoğlu’nun Başbakanlık Müşavirliğine atanmasına sevinen Oflular, Başbakanlık Osmanlı Arşivleri Genel Müdürlüğü döneminde Süleyman Bilgin ile birlikte Of Nüfus Defteri (1834) çalışmasıyla bölgemize önemli bir eser kazandıran ve Erdoğan Bayraktar’ın Bakanlığı döneminde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müşavirliğe atanan Sezgin Demircioğlu’nun görevden alınmasına ise üzüldüler.
 
Sezgin Demircioğlu Kimdir?
1967 yılında Of’ta doğan Demircioğlu, ilk orta ve lise eğitimini Gülderen (Kono) Köyü İlköğretim Okulu ve Hayrat Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini 1989 yılında Marmara Üniversitesi Tarih Bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimini ise 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat fakültesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Tarih Bölümü'nde Doktora eğitimi alan Demircioğlu 1990 yılında Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığında Uzman olarak çalışmaya başladı. Of Nüfus Defteri (1834) gibi önemli bir eseri hazırlayan Demircioğlu, Erdoğan Bayraktar’ın Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasının ardından 2011 yılında Bakanlık Müşavirliğine atanmıştı.
29.06.2014
Etiketler :
cevre - ve - sehircilik - bakanligi - bakanlik - musavirleri - sezgin - demircioglu - mustafa - keler - ve - mehmet - erdal - ise - baska - bir - goreve - atanmak - uzere - gorevlerinden - alindi - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®