Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
BİLDİK OYUNLAR BİLİNMEYEN İSİMLER
Trabzon kadim bir şehirdir. Türkiye'de marka bir şehir olan Trabzonumuzun kadim değerleri vardır. Bunlardan en önde gelenleri; kadirşinaslıktır , dostluktur, mertliktir.
Ama bir değeri vardır ki; siyaset üstü,en büyük sevda, tutku, heyecan..
Adına ne derseniz deyin.
O TRABZONSPOR"dur.
Ve üzüntülü başladığımız bir sezonda artık gizli gizli şampiyonluk hesabı yapar duruma geldik..
Geldik ki ne görelim, bildik oyunlar ancak bilinmez eller, isimler devreye girdi.
Kime hizmet ettiği belli olmayan bu mihvaller bu defa Trabzonspor Onursal Başkanının sahibi olduğu gazeteyi kirli emellerine alet ederek hayallerimize dinamit koymaya, değerlerimizle oynamaya ve şehrimizi karalamaya kalkmıştır.
Ekmek elden su gölden zamana yelken açan Karadeniz Gazetesi Spor Müdürü Nihat Erence bu defa haddini aşarak aklınca şehrimize savaş açmıştır.
Bu şahsın nereli olduğunun hiçbir önemi yok ancak yerel basının en güçlü ve güzide basın organı olan Karadeniz Gazetesi bu gibi isimlere neden ve nasıl yetki verir..?
Çünkü bu görevi hakkıyla yapacak çok kıymetli isimler, şehrin ruhunu soluyan, sokaklarında dolaşan isimler mevcutken, kimlerin ricasıyla minnetiyle bu isme görev verildi.
Bunu da kamuoyu nazarında gazete yöneticilerine iletmiş olmayı bir sorumluluk olarak addediyorum.
Gazetenin Rize'de yakılması, Çarşıbaşı'na sokulmaması, Gazete önünde taraftarın bildiri okuması, akreditasyon iptali..
Bu güzide basın organının, şehrimizin değeri bir ismin sahibi olduğu bu gazetenin bugüne kadar birileri yüzünden, birilerinin hatalarının sonucu bu tarz olaylarla gündem olması şahsımı ayrıyeten üzüyor.
Gazeteci olmak hayali kuran, yolun başında, heyecan duyan bir muhabiri ekmek ile tehdit ederek ona sordurttuğun soruyla ne amaçlamaktasın..?
Hangi hakla ve hadle kirli hesabına gazeteyi ve muhabir kardeşimizi alet etmektesin..?
Nihat Erence, Trabzonspor'un BAYRAĞA dönmesi neden bu kadar zoruna gidiyor..
Sen hangi Bayrağa dönüyorsun..?
Bunları da kamuoyu adına ve bu şehrin hakkını, hukukunu korumak adına milletten yetki almış, sorumluluk almış biri olarak bilmek istiyorum..!
Bu şehir bu şanlı formayı terleten her futbolcuya kucak açar ancak sözde milliyetçilik yaparak, bir takım şer odaklara maşalık yapanların bu şehri aşağılamasına, kötü göstermesine asla müsaade, müsamaha göstermez.
Hele ki bir takım ırkçı kafaların bu şehir üzerinde uçurtma uçurtmasına asla izin vermez, vermeyiz.
Futbol ve spor evrenseldir ve bir temaşaadır.
Bu gösterinin temiz kalması için yıllardır mücadele eden Trabzonspor, bu onurlu mücadelesinin, dik duruşunun bedelini ziyadesiyle ödedi ancak duruşundan taviz vermedi.
Belki İstanbul'da oturup Trabzon'a elbise biçebileceğine inanırsın, kuzey rüzgarının sertliğini fazlasıyla hissetmezsin  Nihat Erence ancak bilesin ki sen çöplükte bir sinekten ibaretsin..!
Olayı sağduyuyla, kirli emellere alet etmeden, Trabzonspor ve Trabzon üzerinde bir olumsuzluk oluşturmadan ve  "gereğini,sessiz sedasız yaparak" sonlandırmalıyız.
Karadeniz Gazetesi, bu manada gereğini yapacaktır ve bundan sonra şehri tanıyan, şehrin değerlerine, dinamiklerine hakim isimlere; kurumsal kimliğinin değerini de muhafaza etmek adına yetki vereceğine inanıyorum..
En güzel cevabı son maçta attığı golle veren Bakazetas'a da "Trabzon'a hoşgeldin kardeşim" diyorum.
İnsan olamayanlara inat "insan olanlar kardeş olmaya devam etmelidir"..
Etiketler :
davut - oakugrouglumakele -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 1 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
13-02-2021 22:31
Yorumlar
TEOMAN YILMAZ tarafıdan 13-02-2021 30:38:10 Tarihinde yazıldı
SPOR MÜDÜRÜ BUNU YAPIYORSA SUSUYORSA
MUHABİRLİK YAPAN SAHADAKİ EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZİN KENDİ ELLERİNDE OLMAYAN NEDENLER İLE MAŞA GİBİ KULLANILMASI VE BEDELİNİN BU GARİBANLARA ÖDETİLMESİ BANA DOKUNDU. UYANIKLIK YAPIYORSA O ZAMAN Mehmet Ali Yılmaz beyden istirham ediyoruz DERHAL BU BU MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALMASINI İSTİYORUZ. 1 Şubatta o soru ne hikmet ise Cevat kol tarafından twiterda paylaşılmış belgeyi koydum yorumlara.. Enteresan şekilde o soru bu kızımıza BUNU SOR diyerek mesaj olarak AKTARMALI gelmiş. Cevat bey mi kaynak servis oradan mı başlıyor bilmiyoruz Ama kim neyin peşinde kamu oyu bilsin istiyoruz. Muhabir kızın açıklaması var onu da yorumlara koydum. HERKES NE İŞ YAPTIĞINI BİLECEK TS KİMSENİN KURCALAYACAĞI BİR KULÜP DEĞİLDİR. SAYFAMIZ BU NOKTADA Mağdur olan Muhabirimizin yanındadır. Babasını yeni kaybeden bu kızımıza Başın sağ olsun derken Yazdığı istifa mektubundaki kaliteyi Görecek bir medya sahibi bu kentte Çıkar mı izleyeceğiz.
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®