Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Başkan İdris Türk tekrar başkan
İstanbul Of-Hayrat Birleşik Makililer eğitim ve kültür derneği kongresi gerçekleşti.
Daha önce aday olmayacağını açıklayan Başkan İdris Türk derneğin misyonunu devam ettirecek bir aday çıkmadığı için görev süremizi bir dönem daha uzatmak zorunda kaldık, Bizlere güvenen hemşerilerimize teşekkür ederim dedi.
Kısmen yeni bir yönetimle tekrar göreve seçilen İdris Türk, Birlişik makililer derneği Trabzon Hayrat ilçesinde altı mahallenin bir araya gelerek oluşturduğu sosyal dayanışma ve eğitim amaçlı faaliyetlerine önümüzdeki dönem ilgi alanına iş insanlarınıda dahil ederek etki alanını genişletmeye devam edecek.
 
Birçok alanda sosyal faaliyetleri olduğunu, Yüksek eğitim burslarına aracılık ettiklerini, hemşehrilerinin iş-aş temininde aktif rol aldıklarını, Birçok özel hastahane ile yaptıkları protokollar sonucu üyelerine %20 indirim sağladıklarını, Of-Hayrat dernekleri futbol turnuvasının her yıl idialı adayı olduklarını, Lokallerinde gençlere özel alanlar ve imkanlar sağladıklarını beyan eden İdris Türk. Bu dönem birçok faaliyetimizi internet üzerinde inter aktif olarak gerçekleştireceklerini beyan etti.
 
Sohbetimizin devamını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz. 
Buradan hemşehri derneklerimiz içinde örnek faaliyetleri olan Birleşik Makililer derğinin faaliyetlerinin diğer derneklerimiz arasında yaygınlaşmasını dileriz
 
KONGRE SONRASI TEŞEKKÜR
 
Başkan İdris Türk Yaptığı açıklamada, Bugün derneğimizin 11. olağan genel kuruluna katılarak bizleri onurlandıran; Ak parti İstanbul milletvekili ve grup başkan vekili Sn. Dr. Mehmet MUŞ’a, Bahçelievler Ak parti ilçe başkanı Sn. Av. Ramazan AÇIKGÖZ’e, Chp Bahçelievler ilçe başkanı Sn. Özgür ÇELİK’e, Yeniden Refah partisi Bahçelievler ilçe başkanı Sn. Fatih EROĞLU’na, Chp Bahçelievler meclis üyesi Sn. Tahsin BALEKOĞLU’na, İstanbul tüm muhtarlar federasyon başkanı Sn. Selami AYKUT’a, TDF genel başkanı Sn. İsmail ŞATIROĞLU’na, İç işleri Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesi kardeşlik projeleri genel koordinatörü gazateci kadim dostum Sn Ahmet KÜLEKÇİ 'ye, Güngören Trabzonlular dernek başkanı Sn. İbrahim Yılmaz HACIHASANOĞLU’na, Of Hayrat dernek başkanı Sn. Mustafa SARAL’a, Taka medya imtiyaz sahibi gazeteci Sn Sadullah DERVİŞOĞLU’na, YA&SA Hukuk danışmanlık avukatlarından Sn. Av Ülkü SARITAŞ’a, Zafer mahallesi muhtarı Sn. Ahmet REYHAN’a, sivil toplum kuruluşlarından dernek temsilcilerine ve derneğimizin değerli üyelerine genel kurulumuza göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakaları için şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ederim.


Etiketler :
idrist - srkbirlecgikmakililerderneugibacgkanidrist - srkofhayratbirlecgikmakililer -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
05-01-2020 11:03
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®