Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Aykurt Nuhoğlu Of CHP'de Seçmenlerle Buluştu
Aykurt Nuhoğlu; İktidar ve Cumhurbaşkanımız Kutuplaşma yaratılarak oy toplanmaya çalışılıyor
İstanbul Kadıköy’ün CHP’li Belediye Başkanı Hayratlı Hemşerimiz Aykut Nuhoğlu, CHP Of Başkanlığının HAYIR kampanyası için Of’ta partililerle buluştu.
 
CHP Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Referandum çalışmaları İstanbul Kadıköy’ün Hayratlı Belediye Başkanı Aykut Nuhoğlu’nun katılımıyla yapıldı.
 
Deneyimli politikacı Aykurt Nuhoğlu İktidar demokratik bir tercih yapmak isterken toplumsal ayrışmalar kışkırtılarak toplum kutuplaştırılıyor dedi..

Anayasa referandumunda neden HAYIR dediklerini açık seçik ortaya koyduklarını vurgulayan Nuhoğlu, İktidar hatiplerinin halâ neden Evet dediklerini ortaya koyamadılar, Ülkenin medyasını politik anlamda kullanan, Muhalefete kendini anlatması için hiç fırsat vermeyen bir tutum içindeler, Halkımızın bu konuya dikkat etmesini istiyoruz, Yapılmak istenen Referandum bu nedenle adil ve domokratik değil, Türk halkı bu haksızlığı görerek, ortaya koyduğumuz "neden HAYIR" gerçekleri doğrultusunda Ülkemizi çağdaş demokratik çizgisinden Tek adam rejimine gitmekten kurtarmak için Hayır diyeceğine inanıyoruz dedi.
 
 
 
Hayır’ı yüzde 60’ın üzerine çıkartmalıyız
Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Başkanı Fahri Kaptanoğlu; “Biz siyasi kimliğimizi partinin içerisinde bırakıp rozet dahi takmadan sokaklara çıkıyoruz. Aileleri ziyaret ediyoruz. 
Bizim sizinle evet veya hayır konusunda bir sorunumuz yok. Biz size değil, siz bize zaman ayıracaksınız. Kapı kapı gezeceksiniz ve bize yardım edeceksiniz. Bu süreç içerisinde biz sizin öncülüğünüzü yapacağız. Siz de bize destek verin, güç verin. Geleceğimiz için bu 1 ay çok önemli. El ele vererek Hayır’ı yüzde 60’ın üzerine çıkartmalıyız. Hepimiz sokağa çıkacağız ve burada bir güç var deyip kamuoyuna ciddi bir uyarı vereceğiz” dedi.
 
 
Kutuplaşma yaratılarak oy toplanmaya çalışılıyor
Evet ve Hayır çatışmasında herhangi bir tarafın kazanmayacağını ifade eden Kadıköy Belediye Başkanı Aykut Nuhoğlu; “Bütün müsteşarlar, müdürler, banka müdürlerinin dahi tek bir kişinin kontrolü altına alınması tercihi ile karşı karşıyayız. Bu durumda Evet demenin kime ne kârı olabilir. Bana göre buradaki Ak Parti ilçe başkanının da, milletvekilinin de başbakanın da evet demelerinin kimseye kârı yok. Mevcut Cumhurbaşkanının da 2019’da seçileceğinin hiçbir garantisi yok başka biri de seçilebilir. Kutuplaşma yaratarak bu tabloda oy alınmaya çalışılıyor. Bu süreç çok tehlikelidir herkese bu şekilde anlatmak lazım bunu. Cumhuriyet tarihinde ilk kez seçmenler kendileri için oy kullanacak. Bu tercihte yapacağımız yanlış, 10 yıl, 30 yıl uzun müddet ülkemizi etkiler” ifadelerinde bulundu.
 
Toplantının ardından partililerle birlikte sokağa inen Kaptanoğlu ve Nuhoğlu, CHP Of İlçe Başkanlığının Hayır kampanyasını başlattılar.
 
Haber-Foto : Merve Sezgin //ofhavadis.com
Etiketler :
chp - of - ilce - baskanligi - tarafindan - duzenlenen - referandum - calismalari - istanbul - kadikoyun - hayratli - belediye - baskani - aykut - nuhoglunun - katilimiyla - yapildi - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
18-03-2017 22:32
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®