Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Ana Ulaşım merkezi Moloz camii yanında
ÖNERİ VAR VATANDAŞTAN "Merhaba Teoman abi. Bi düşüncemi sizinle paylaşmak istiyorum.
Düşüncem projelerde var mı bilmiyorum. 
Konuya geleyim. 
Moloz'daki büyük cami inşaatı bittikten sonra o bölgede yapılacak geniş çevre düzenlemesinde hem doğu hem de batı yönündeki ilçelerimize ordan minibüslerin kalkmasının daha iyi olacağını düşünüyorum. 
Bütün ilçe minibüsleri aynı yerden kalkabilir. 
Ya da ikinci bir öneri şu caminin batı tarafından batı yönündeki ilçelere araçlar kalksın, caminin doğusundan ise doğu yönündeki ilçelere araçlar kalksın. 
Yani kısacası doğu ve batı yönündeki tüm ilçelere araçlar Moloz'dan caminin ordan kalksın. 
Dediğim gibi depolama alanı aynı yer de olabilir ya da ilçe yönlerine göre birbirine çok yakın iki depolama alanı da olabilir. 
Bu olursa hem Çömlekci'deki uyduruk yeni geçici alandan hem de Moloz'da petrolün arkasındaki geçici uyduruk alandan kurtulmuş oluruz. 
Ve bunun bir avantajı da şu olur: Mesela Beşikdüzü'nden Of'a ya da Akçaabat'tan Yomra'ya gidecek bir yolcu aynı depolama alanında araç değiştirerek zaman kaybı yaşamadan yolculuk yapabilir. 
Böylece Moloz'dan Çömlekci'ye gitme derdi de ortadan kalkar. Bu avantajı doğu ilçelerinden batı ilçelerine gidecek bir kişi için de düşünebiliriz. 
Böylece adam Çömlekçi'den Moloz'a gitmekten kurtulur. 
Teoman abi bu düşüncelerimi nasıl yorumlarsınız? 
Saygılar.
**************
Enes Uzun
Havaalanından gelen yolcu Akçaabat istikametine gidebilmek için elindeki valizlerle önce meydan arabasına biniyor oradan moloza valizlerle iniyor oradan Akçaabat arabasına biniyor. Havaalanından moloza direkt ulaşım şart. Gelen misafir veya gurbetçiler bu konu da çok zorluk çekiyor.
**************
Veysel Aydin
Meydan ve çömlekçideki bütün dolmuşlar molozdan caminin sol tarafında yapılacak olan yeni yerden kalkacak
***********
Erkan Topcu
Ben yıllardır İstanbul da yaşayan biri olarak Trabzon daki ulaşım sistemini berbat buluyorum. Dolmuşlar her duraktan yolcu alamıyor bindiğin dolmuş yarı yolda inip geriye dönmek istesen yolcu indirme yasak
*************
Eyüp Civelek
Çok güzel bir öneri.
Toplayan, cem eden anlamına gelen cami böylelikle doğu ve batı trabzonluları bir noktada toplamış olur. Cami cemaati de bereketli olur.
**************
Islam Bahadır
Düşünce öneri çok güzel de vatandaşın fikrine önem verip bunu uygulayacak yöneticiler lazım, evet gerçekten harika bir fikir ki aynı zamanda o bölgeyi canlandıracak bir merkez haline getirecek bir düşünce ama işte çok umutlanmaya gerek yok çünkü dikkate alınacağını zannetmiyorum...
**************
Kadir Ocak
Böylece hem Otobüse hemde minibüse binme imkanı olur. Hem zaman kaybedilmez hemde taşıt bulmada sıkıntı çekilmez.
***************
TC Mustafa Kaba
Gayet mantikli ama bu mantıklı olan şeyler yöneticilerin işine gelmez mesela Bursa otobüs terminalinden çıktın mi iç htlarda her yere gidebiliyorsun 
Trabzon'da terminalden çıkacan moloza gelecen akçaabat veya başka bir yere gitmen için illede 2 araba değiştireceksin buda bizim halkımıza yansıyor asgari ücretli bir çalışan Aldığını sadece ulaşıma verse ancak saygılarımla hayırlı günler
Etiketler :
moloz camii ulaşum merkezi olsun -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
07-08-2021 21:23
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®