Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
AKSA-CORUH-EPSAŞ'ın Haksız Tahsilatları
Tanıdık değil mi? Jeneratör satışından ülkenin enerji sektörünün hatırı sayılacak bir bölümünün sahibi olmak bir başarı hikayesi gibi görünse de gerçek hikaye bana göre farklıdır.
MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu yapmış olduğu açıklamada AKSA-CORUH-EPSAŞ'ın halktan haksız kazanç sağladığını, Vatandaşın haklı şikayetlerini dinleyecek merci bulamadığını söyledi.
 
 
Özel şirket (AKSA ÇORUH EPSAŞ) olmasına rağmen kendilerini kamu kurumu gibi lanse edip vatandaşa pazarlamaktan geri durmadığı gibi en zor zamanlarda bile devletin uygulamadığı yaptırımları uygulamayı gelenek haline getirmiş olup üzerine düşen bakım-onarımını yapmadığı hatlar ve trafolardan kaynaklı enerji kayıplarını, malını korumaktan aciz bir anlayış ile ödemelerinde sadık vatandaşları cezalandırırcasına kayıp kaçak olarak tahsil etmekten taviz verecek gibi de gözükmüyor.
 
Kacak kullanıcısı Yok denecek kadar az olan Trabzonlu hemşerilerimizin oluşturduğu müşteri profiline sahip şehrimiz adeta düzenli ödediği için cezalandırılmaktadır 19. Yüzyıl Avrupa'sının gerisinde bir anlayışla şehrin enerji sağlayıcısı konumundaki şirket adeta bir dükalık edasıyla hareket edip hesap soranı olmadığı için yatırımlarını enerji talep eden müşterilerine yokuşlar yaparak finansman sağlamayı kural haline getirmiştir. 
 
Temel ihtiyaç haline gelmiş hizmetin böylesi bir anlayış tarafından yönetilmesi ve denetlenmemesi beraberinde vatandaşa yatırım hikayeleri için uzak yılları hedef gösterenler masal anlatıcılığı yapmakta olup ihtiyaç duyulan yatırımların uzağındadır. 
 
Trafo alanlarını bilabedelsiz, enerji nakil hatları iz düşümlerinin neredeyse tamamını bedelsiz kullanmakla yetinmeyip yapılacak trafoları vatandaşa finanse ettirip kazançlarına haksız kazanç katmaktadırlar. 
 
Ne yapacağı belli olmayan sahipler kamu kuruluşları ve ilgili sektör entegre çalışmadan uzak ne yapacağını bilmeden akla aykırı işler ile vatandaşı pes ettirmeyi her defasında başarmaktadır. 
Şehrin bakanlarının takibinde olan projelerde iş üreterek kimsenin gözünü boyayamıyacaklarını bilmelerini öneriyorum. 
Amaç halka hizmet olmalıdır.?
Unutulmasın ki bu şehrin bir evladı olan enerji bakanı da Trabzonludur.
 
Trabzon Ortahisar Belediyesi Meclis Üyesi, MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu
Etiketler :
trabzon - ortahisar - belediyesi - meclis - uyesi - mhp - grup - baskani - davut - cakirogluaksa - coruh - epsas - in - halktan - haksiz - kazanc - sagladigini - vatandasin - hakli - sikayetlerini - dinleyecek - merci - bulamadigini - soyledi - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
02-03-2017 13:18
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®