Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
AKP ÇAYKUR’U ÖZELLEŞTİRECEK!
AKP SEÇİMDEN SONRA ELDE KALAN SON KAMU İŞLETMESİ OLAN ÇAYKUR’U ÖZELLEŞTİRMEYE HAZIRLANIYOR, TABİ SEÇİMİ KAZANIRSA!
07 Haziran 2015 akşamı sona erecek olan 12 küsur yıllık AKP İktidarı’nın Türk Milleti’ni bölme ve parçalama, Türk Dilini ve Türk Kimliğini ortadan kaldırma, Atatürk’ü Türk Çocuklarının kafasında silme çabaları dışında tarihe düştüğü en kapsamlı not ise şüphesiz devletin neyi var neyi yok satmasının, bankaları başta Yunan Kilisesi olmak üzere yabancılara peşkeş çekmesinin olduğu kuşkusuzdur. Türk Millet’inin varı yoğu, dev sanayi kuruluşları yok pahasına satılmış, elde bir tek Kamu İştiraki olarak Çaykur kalmıştır.
 
İşte AKP şimdi bu son hamleye hazırlanmaktadır. Rize Kamuoyu çay kaçakçılığından ceza alan AKP Milletvekili ve Ulusal Çay Konseyi Başkanı zatın 2009-2011 yıllarında Çaykur’a suikast amacı ile hazırladığı Çay kanunu başlıklı suikast planı başta MHP TBMM Grubu,Sivil Toplum Örgütleri ve en önemlisi Rize Ziraat Odası’nın çabaları ile bertaraf edilmiştir.
 
İşte şimdi AKP bu kaleyi ele geçirmek ve Çaykur’un özelleştirilmesi önünde ki bu engeli kaldırmak için “Çaykur Özelleştirilmeli, bak THY özelleşti kötümü oldu, Çaykur er geç özelleşecek” diyen bir şahsı aday olarak çıkarmış, teşkilatları ile bu kişinin seçilmesi için başta muhtarlar olmak üzere tüm delegeler üzerinde yoğun bir baskı kurmuştur.
Unutulmamalıdır ki;
 
- Rize Ziraat Odası seçimlerini AKP’nin özelleştirmeden sorumlu gölge adayının kazanması demek Rize’de çay tarımının ortadan kaldırılmasına adım atmaktır,
- Rize’de 07 Haziran seçimlerinde AKP’ye verilecek her oy Çaykur’un özelleştirilmesi için verilecek oydur,
- AKP’ye Rizelilerin verdiği her destek çay tarımının bitirilmesi ve kendi bindiği dalın kesilmesidir.
 
Son kaleler de elden gittikten sonra eğer AKP 07 Haziran seçimlerini kazanırsa çaya suikast planını tekrar işleme koyacak ve Çaykur’u sessiz sedası ortadan kaldıracaktır.
 
Rize Ziraat Odası’na özelleştirmeden sorumlu gölge aday çıkarılması, AKP medyasının Çaykur’u başarılı Sayın Genel Müdürü üzerinden yıpratması, Türkiye Kamuoyu’na Çaykur hakkında asılsız ve karalayıcı haberler yayması hep bu sinsi planın parçalarıdır.
 
Unutulmamalıdır ki MHP Çaykur’a uzanan elleri hep kırmıştır, bundan sonra da kıracaktır.
 
MHP İktidarında ivedilikle Çay için Milli Ürün Kanunu çıkarılacak, Türk çay piyasasını ele geçirmek için ağızları sulanan ve bu amaçla Çaykur’u ortadan kaldırmaya heveslenen tüm bedbahtların hevesleri kursağında kalacaktır.
 
O. Cem Kazmaz
MHP Rize İl Başkanı
Etiketler :
rize - kamuoyu - cay - kacakciligindan - ceza - alan - akp - milletvekili - ve - ulusal - cay - konseyi - baskani - zatin - 2009 - 2011 - yillarinda - caykura - suikast - amaci - ile - hazirladigi - cay - kanunu - baslikli - suikast - plani - basta - mhp - tbmm - grubusivil - toplum - orgutleri - ve - en - onemlisi - rize - ziraat - odasinin - cabalari - ile - bertaraf - edilmistir - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
04-02-2015 17:33
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®