Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Abdullah Kanca M,Y.O Öğr. Gör. Erdinç Şahin, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Güneş
ULUSLARARASI KONFERANSTA SÖZLÜ BİLDİRİ 16. Uluslararası Güç Elektroniği ve Hareket Kontrolü Konferansı ve Fuarı Antalya’da gerçekleştirildi.
 Gazi Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen konferansta, KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Meslek Yüksek Okulu Öğr. Gör. Erdinç Şahin, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Güneş Enerjisi ile ilgili bir çalışma konulu sözlü bildiri ile katıldı.
            52 Ülkeden 402 araştırmacının katıldığı ve 4 gün süren 16. Uluslararası Güç Elektroniği ve Hareket Kontrolü Konferansı ve Fuarı "16th International Power Electronics and Motion Control Conference and Exposition" (PEMC, 2014),’nda, Güç Elektroniği ve Hareket Kontrolü alanlarındaki buluşlar,  yeni gelişmeler bilim adamları, araştırmacılar, üreticiler, şirketler, topluluklar, kurumlar, dernekler ve sivil toplum kuruluşları tarafından masaya yatırıldı.
Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlhami Çolak’ın Genel Koordinatörlüğünde yapılan Uluslar arası Konferansta, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Hakkı Altaş ve Arş. Gör. Mustafa Şinasi Ayas ile birlikte yapılan çalışma, Öğr. Gör. Erdinç Şahin tarafından sunuldu. Sunumda, Yenilenebilir Enerji Kaynaklarından Güneş Enerjisi konusu ve Karadeniz Bölgesinin güneş ve dalga enerjisi potansiyelleri üzerinde duruldu.
Etiketler :
gazi - universitesi - tarafindan - gerceklestirilen - konferansta - ktu - surmene - abdullah - kanca - meslek - yuksek - okulu - ogr - - gor - - erdinc - sahin - yenilenebilir - enerji - kaynaklarindan - gunes - enerjisi - ile - ilgili - bir - calisma - konulu - sozlu - bildiri - ile - katildi - -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
01-10-2014 18:02
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®